View Single Post
Staro 10.09.2014., 07:58   #82
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Opet ljudi sa potrošnjom pc-a,ekologijom i zelenjavom a da nisu narkotici. U doba kad u stanovima i kućama koje svijetle ko Betlehemi,u kojima plazme troše duplo od prosječne kante,gdje mikseri tosteri,frižideri vesmasine i perilice suđa,linije radiji satelitski resiveri pojačala i Blue Ray čitači,bežični telefoni i vjerovali ili ne i faks mašine, fenovi brijači aparati i vibratori,smartphoni koji su vam na punjaču vise nego na bateriji....da mi se neko brine oko potrošnje PCa koja je tolko marginalna u odnosu na sve ovo prije...i to mi servira ko argument....ja bi vas...u konc logor drugo mi Niš ne pada na pamet
Ne mogu se više složit s tobom!Obična 107cm plazma može potegnut 600W iz zida, a televizori gore ljudima dan i noć. Samo to kad se stavi u usporedbu...

Ili meni zaručnica zaboravi ugasit svjetlo u špajzi u stanu pa gori po par dana da nitko ne skuži dok ne ide otvarat špajzu. A jedino još u špajzi imam wolframovu žarulju
Eh, ako me to ne probije, kako će me onda 20W viša potrošnja CPU/GPU-a? Efikasnost napajanja 80% a ne 85%? Maaaaah.

Treba misliti "zeleno" i ne rasipati energiju, ali ovo su kapi u moru...

Nisam ni ja pristran, uvijek gledam bang/bucks kada odabirem komponente (sa prosječnim OC potencijalom te komponente), a gle čuda, uvijek je nekako na strani AMD-a
A glede FX-a i clockanja, sve ovisi na što se naleti, ali ja ću opet quotat sam sebe:

Citiraj:
Ovo je maltene sve isti *****...
Ja imam FX 8320 i mogu imati i FX 9590 i 8370E kako se poigram s voltazama ili clockom...
Sam Fischer je offline   Reply With Quote