View Single Post
Staro 11.01.2020., 08:54   #13967
tascam
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: hr
Postovi: 815
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
B9 ima lošiji motion, stariji panel i dosta lošje detalje u mraku od Panasonica. Panasonic se tuče sa C9. Imaš usporedbe od tog lika na kanalu,lik testira sa opremom a ne "rekla kazala" reviewi po netu.

B9 ima bolji os te nešto manji input lag.

To su nijanse doduše ali te nijanse znače koju hiljadu kuna razlike u cijeni u toj oled klasi.


B9 je soma eura na edigital.de, kodnas 8300 u edigital.hr

Ja ću svoj C7 iz dnevne mijenjati za Panasonica ili Sonya za koji mjesec...još sam na klackalici. Os mi je bitan koliko i brzina spuštanja prozora na autu(jer bi onda Kia bila carica automobila )....jedino šta je bitno je kvaliteta slike.

Za Panasonic ti mogu reći iz vlastitog iskustva.Kupio sam prošli mjesec Panasonic GZ950, bio je na akciji u SD sa 5 godina jamstva.LG B7 završio je u drugoj sobi.Upgrade na LG nije dolazio u obzir, jer LG u zadnje vrijeme daje samo dvije godine jamstva.Bio sam u dvojbi između Panasonica GZ950 i Sony AG8 koji je tijekom 12 mjeseca bio na akciji u Pevecu.Od Sonija me odbio Android,losiji motion, koji je na Panasonicu znatno bolji (Iako se soni kune u najbolji motion ), te bolji prikaz HDR-a i Dolby Visiona u korist Panasonica.Kažu da je u direktnoj usporedbi Panasonic svijetliji.Operativni sustav je brz i stabilan ali ne nudi neki izbor aplikacija osim Youtube,Amazon prime i Netflix.Nedostatak meni bitnih aplikacija riješio sam nabavkom Fire TV stick-a.Daljinski upravljač je koma, u odnosu na LG Magic remote.Zvuk je također izvrstan za izrazito tanak tv.

Evo šta kaže Vincent :


https://www.youtube.com/watch?v=VUQlEsTTibk&t=425s
tascam je offline   Reply With Quote