View Single Post
Staro 21.04.2019., 14:53   #2860
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Ja imam fakat poveću šaku tak da je meni ono, čak i mali. Jbg, imam Mate 9 koji je veći uređaj. Na izradu se nema šta zamjerit, sve 5. Ekran dobar, mob leti, ima supercharger. Kolko baterija traje, pojma nemam, danas upaljen tek. U svakom slučaju bi meni trajala dulje nego klinki koja visi na snapu, instagramu i ne znam čemu više. Sviđa mi se što je ravni ekran (odmah naručena hrpa kaljenog s ebaya), ne sviđa mi se što su leđa od stakla. Ja bi najradije da su od aluminija, lakše dišem. No danas manje više svi bolji uređaji su od stakla, tak da... Al ide u maskicu tak da valjda nebum imao brige. Dobiješ 90 dana garancije na lom stakla. Fingerprint ispod ekrana radi brzo, face recognition isto tako. Gore je zadnji android ak je nekom bitno. Isto tako i zadnji EMUI. Vidim da neki ljudi gunđaju protiv EMUI-a, no ja osobno ne vidim razloga. Mob out of the box radi kak spada. Nemam provedene sate uz mob kao što sam imao uz poco F1. Kameru nisam neš previše isprobavao, no onih par bezveze okinutih izgleda odlično. No kamera meni nije deal breaker pošto i dalje fotke koje su mi bitne radim fotićem. No svi hvale tu kameru, pa je valjda i dobra. U svakom slučaju, klinki za njene potrebe odlična. U paketu nije došla nikakva maskica tak da sam odmah kupio neku silikonsku za 89 kn. Ista na ebayu košta vjerojatno 0,79 $ al jebga. Ima i 3,5mm izlaz za slušalice. Mob je fakat lijep, ima notch u obliku suze, no ak nekom smeta, u postavkama zaslona se namjesti crna traka i bok.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote