View Single Post
Staro 17.08.2014., 14:32   #11
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Da, sve sam to i ja rekao...da su to doslovno bajke i da je nemoguce preko routera povecati brzinu pa da se ne znam sta napravi na njemu, ali cijelo vrijeme ispada da sam ja "nevjerni "Toma".

Najzalosnije od svega je sto sam uistinu dosta vremena prosjedio pored servera i radio na istima na Ciscu te zam sta je moguce, a sta ne i onda dode netko tko ide uvjeravati tog istog gospodina kako je on sam sebi na neki misteriozan nacin povecao brzinu nekom modifikacijom na routeru (kakvom, na to nisam dobio odgovor vec sam kao odgovor dobio samo "moze se" i da navodno ne znam sta pricam).
Jos je gore sto ljudi vjeruju covjeku koji im prica bajke, a ja ispadam lud jer ne vjerujem.

Volio bi samo vidjeti speed test te osobe nakon sto vidim koji cijenu provideru on placa za brzinu.

Nemojmo krivo shvatiti, ja kazem da su to price za malu djecu i bajke pa sam bas radi toga otvorio ovo temu te cu linkati je gospodinu da sve to procita i da vidi kako mu ljudi prodaju maglu i neke bezbezne price.

Da je tako nesto moguce, mislim da bi ipak mi to na IT forumu znali, pogotovo ljudi koji ovdje rade godinama s mrezama i oni koji su upuceni u sve to.

Nadam se da ce se jos ljudi ukljuciti u raspravu pa sto vise kvalitetnih odgovora, to bolje jer da ne bi ispalo na kraju kako mi ne znamo sta pricamo.
Mislim da bi onda isao direktno kuci kod te osobe koja je tako kao povecala brzinu pa da vidim taj misteriozni router i tu tajnovitu metodu.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline