View Single Post
Staro 24.01.2020., 11:19   #1
NoneSoVile
samo warmetal
Moj komp
 
NoneSoVile's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Split
Postovi: 192
Nekakav problem sa procesorom?

Znaci jucer idem upalit komp i tek iz trećeg pokušaja se upali i ima slike na monitoru i sve radi super od tada. Prilikom tog procesa paljenja mi se periferija ugasi na 15 sekundi pa upali i radi i tada se i pojavi slika na monitoru i sve bude ok. Nikad mi se prije ovo nije desilo al ok. Danas ga idem upalit i nema sanse, znaci ista stvar sa periferijom a u kompu sve normalo se vrti i svijetli, maticna provjeri komponente priko lampice i sve bude ok no nema slike nikako. Znaci komp je polegnut i ja gledam jel se sve vrti i jel mi maticna izbacuje ista (sve se ok cini) i ja tako palim i gasim i uvik isto. Isključim napajanje iz struje i ponovo ukljucim i sranje proradi..Ja se cudim jer prvi put kad sam to napravia iopet nije htjelo al nista ja se lupim po glavi i mislim se koliko sam vremena potrosia na tako nesto banalno..sklopim komp nazad uspravim ga i aj ća..iopet sve crno na ekranu i lampica od procesora svijetli na maticnoj. Nerazumin uopce sta to moze bit...pin nekakvi koi ima kontakt dok je komp polegnut? Ili mozda kuler gubi kontakt dok je komp uspravan? Al mi to nista neide u glavu jer je komp dosad normalno radio uspravno.
NoneSoVile je offline   Reply With Quote