View Single Post
Staro 13.10.2021., 13:43   #6049
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Uh, i ja sam jednom kupio tog miša i bogme sam se zeznuo, jer nikako da crkne Mislim da je na kraju nakon puno godina kabel počeo zezati, ili sam ga zamijenio jer mi je već dojadio...
Upravo to, koštali su cca 30-ak kuna, onda u ono vrijeme (laserska verzija je bila nešto skuplja, takvog imam samo jednog) i to je neuništivo! Koristim ih svakog dana, "leži" jako dobro - nije premali, a ni preveliki, i ima dobar "klik".

Tog jednog kojeg sam bacio sam kompletno istrošio, iako je tehnički gledano bio potpuno ispravan. Naime, podnožje plastičnog kućišta se toliko natrljalo kroz godine korištenja da je plastika dobila onaj uglačani, high-gloss finish.

Nogice sam potpuno potrošio, prvo one jastučiće a zatim i bazenčiće u kojem su se nalazili, plastika se doslovce izravnala a gumeni scroll kotačić je ispucao i dobio rupice koje su se počele širiti. Isto i sa mehanizmom istog, gotovo da više nije bilo otpora kod okretanja, i bilo je jasno da je mišonja odslužio svoje

Sad kad gledam natrag, žao mi je što ih nisam kupio komad, dva viška. Cijena je bila simbolična, a kvaliteta bolja nego na nekim od "premium" miševima kakve sad vidimo na tržištu.
  Reply With Quote