Tema: H1 Telekom
View Single Post
Staro 27.06.2011., 20:53   #57
snermin
Premium
Moj komp
 
snermin's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Pula
Postovi: 273
Evo moje iskustvo sa H1 bio sam na optimi godinama i u zadnje vrijeme 6 mj padala bi mi veza i brzina umjesto 10 mbs na 1-5 ,tako je trajalo par mj i nakraju su sami zatražili raskid ugovora samnom bez moje nadoplate 0 kuna.
Ok da pojednostavim optima u Puli nije kune uložila dok je t kom od moje kuće 100 mt uveo optiku otad smo na bakrenjači staroj centrali itd nebitno.
Prešao sam na H1 full i tel itd sa brzinom 8mbs itd flat itd sve .
Pošto mi prijatelj radi za njih išao sam na povherenje ako ne šljaka da prekidaju ugovor samnom odma ako mi brzinu neispostave.
Evo sad sam na H1 3mj niti jedanput nisam zvao SZK nijedanput nije pala brzina i sad kad su turisti skida oko 900 kbs u torentima .Ovo govorim jer su u Puli H1 uložili tj napravili nove centrale ,ne od T kom ,baš imaju svoje mislim oko 3 km ,
Nije ovo nikakva reklama ,nisam ih zvao nijedanput niti za ping ,ni brzinu ,oni su mene zvaki dali sam zadovoljan za sad iskreno jesam ,mada trenutno nije dostupna cijela Pula ali da OPTIMA nije kune uložila u ništa to nekapim.
Ako imao moje iskustvo pomogne ok ,jedino mi je napočetku bilo malo čudno bez splitera jer je sve u routeru tako da ,je non stop upaljen zbog telefona ,koji nema nikakvoga šuma .


Hvala
snermin je offline