View Single Post
Staro 29.05.2011., 10:37   #33
panisher20
Premium
Moj komp
 
panisher20's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Postovi: 936
Gle kad radis sa laptom neponasas se sa njim kao da je neka hrpa smeca nego radis pazljivo i polako da nekome nesto ne potrgas, spigas i nedaj boze skuris i ili potrgas nes na ploci , prijatelj koji mi radi u hp ovom servisu je da ga rastavi, sastavi i ocisti i promjeni pastu postrosi dobrih 35-40 min,
nemoj se uvrijedit al ti si ocigledno jedan od onih servisera koji voli sve na brzinu pa u kakvom stanju bude laptop nakon sto ga ti servisiras volio bi vidjet
isto tako jedan kolega je napisao kad vec nesto platis red je da se onda posao napravi kako treba a ne da ti izlevate ko majmuna






Citiraj:
Autor shrek00 Pregled postova
ako si servisirao probook-e onda znas da rastavljanje do zadnjeg sarafa traje 15 min znači matična,proc,sve sve

ugradnja memorije traje jedno da ne pretjerujem 42 sekunde kod većine probook serije,što starije što novije,

a da bi ispuhao vantilator na tom istom laptopu moras odsarafit ukupno 4 ili 5 malih sarafa i dignut tipkovnicu i eto ti coolera,

što se tiče servisera u MR servisu ja nisam imao nikad problema a uvijek nešto nosim da servis,reklamiram i tako,ugalvnom skoro svaki dan sam tamo )

Znam neke dečke još dok je to bio RECRO servis,prije spajanja tako da samo najbolje....

što se tiče sata rada od 200 kuna,što reć,po meni nije puno i mi zato naplaćujemo 250+PDV

kome ne paše nek sam servisira )
panisher20 je offline   Reply With Quote