Tema: BTC kartice
View Single Post
Staro 29.01.2018., 00:53   #627
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,110
Novi sam radio. Traži te verifikaciju nakon što pošalješ minimalno 25€ i sjedne na EUR račun. Od čega ti na kraju ostane 10€ za karticu. Kada sve obaviš i verificiraš tek možeš naručiti karticu, do tad ti nema uopće opcije za narudžbu.

BitPanda te pita želiš li obaviti verifikaciju preko računala ili smartphonea/tableta. Ja sam odabrao drugo, nakon čega su me linkali na play store gdje sam skinuo aplikaciju koja se zove MICK. Unutar nje ti odmah učita user id za koji si pokrenuo verifikaciju.
Tu ti onda piše kako ćeš verifikaciju obaviti sa agentom preko video chata (iz aplikacije MICK). Pripremiš osobnu i pritisneš da si spreman te čekaš da ti se javi agent, što sam ja čekao 2-3 sekunde lel.
Cijeli video chat se snima.
Postavi ti par pitanja i navodi te što moraš napraviti. Tipa, upali stražnju kameru, stavi karticu na ravnu površinu i uperi kameru unutar okvira, držiš dok ne kaže ok, pa drugu stranu, pa iz ruke kao selfie, lagano zakretanje kartice da se vidi holo, pogled u lijevo, desno itd... Traje svega par minuta i to je to. Ma jednostavno skroz.
PR3DA70R je offline   Reply With Quote