View Single Post
Staro 08.12.2017., 21:16   #21
rudi1
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 95
Citiraj:
Autor livada2 Pregled postova
ja sam nov i CLI nemam pojma sto znaci.

skinuo sma papirnati novcanik al da ti pravo kazem nemam pojma sto sad da radim s njim dobio sam tamo javni kljuc na koji majnam i privatne kljuceve al kak sad da prebacim nesto na mjenjacnicu nemam pojma ili da samo pogledam kolko imam na njemu.
Cli = command line interface. Skoro svaki miner kojeg znam, je sa cli sučeljem, za razliku od gui sučelja na koji si naviknut. Windows cmd window, pa sigurno si nesto radio u tome...

Ako imaš etn paper wallet, generirana ti je adresa, mozes minati, ali moras ga opet importirati u cli wallet da bi vidio balance i radio transfer.
Etn cli wallet ima dvije komponente, jedan exe prvo synca blockchain na tvoj komp, a drugog pokreces nakon sto je syncano, da gledas svoj balance i radis transfere. Gui wallet uglavnom obje te funkcije objedinjuje u grafickom sucelju.

Ne znam za neki drugi pool, ali poolovi na koje ja naletim, većina ne podrzava payment id, tj. minanje na exchange adresu, jer u stvari na exchangeu svi imaju jednu te istu adresu, a ono sto te razlikuje je payment id. Ako neki drugi pool podrzava minanje na njihovu adresu s payment id, navali, samo onda moras tako konfati miner.

Sve mozes napraviti pazljivo po stepbystep uputama na http://electroneum.ovh/guide.html. Taj wallet mozes koristiti na bilo kojem drugom etn poolu. Ako nisi do sada radio s komandnom linijom, nije lose nesto 'novo' nauciti...nazalost nitko nije rekao da minanje mora biti jednostavno, a da je, svi bi se time bavili.

Krampanje je po defaultu tezak poso.
rudi1 je offline   Reply With Quote