View Single Post
Staro 09.04.2012., 23:54   #99
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor dino11 Pregled postova
Mogu li dobiti savjet i usporedbu što je bolje i u eksploataciji jeftinije između EPSON BX 305 F i BROTHER MFC 490 CW, uglavnom za kućnu uporabu (kopiranje, printanje i fax ) sa potrošnjom 500-1000 listova godišnje?Početna cijena nije bitna ( samo su u igri ova dva uređaja )Biti ću zahvalan na što više pojedinosti ! Unaprijed zahvaljujem svima koji mi žele i mogu pomoći u odluci !
Imam taj EPSON BX 305 F i zasad imam riječi hvale, ak te brinu cijene boje imaš po 20kn, ak ne imaš originalne po 75-80kn što po meni isto tako nije puno kada je original ipak original i općenito se boje netroše prebrzo.

-radi FAX isprobao,
-radi printanje kak se spada, čak i za printanje fotografije. No istina da je veoma spor što se tiče printanja fotografije na visokoj kvaliteti na papiru za fotografije, al me to nebrine jer ionako radim kod kuće pa kad isprinta isprinta nije žurba.
-kopirka radi i bez da je PC upaljen samo crno ili u boji kako oćeš, samo staviš hrpu papira neznam točno koliko, al 20 sigurno ide u uvlakač papira.

Uglavnom za prosiječnog korisnika i više nego dovoljno i nije skupo održavanje, a i ima apsolutno sve kaj zbilja treba imati. No ostale pervezije kak wifi imaš isto takav epson printer samo je druga oznaka modela s wifi opcijom i košta nekih 800-900kn sve drugo je isto.



a i tih 500-1000 stranica je ništa kada podijelimo kroz 365 dana ili čak da gledamo da godina ima 52 tijedna to je 10-20 str. tijedno, to je ništa to bi morao svaki printer izdržati

Zadnje izmijenjeno od: DANCI. 10.04.2012. u 00:06.
DANCI je offline   Reply With Quote