View Single Post
Staro 28.01.2008., 01:36   #77
Marin@
Banned, teška spamara
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 93
Citiraj:
Autor dugixy1 Pregled postova
to sa reklamacijama je svugdje čekanje,možda neka sitnica pa se brzo zamjeni,makar mi se čini da kod ve-mila ide daleko najbrže ako imaju zamjenski artikl.adm šalje sve svojim dobavljačima i preporučuju tamo nositi a ne njima. najpovoljni jesu ,ljubazni jesu, jedino ako negdje kupujem i zbilja puno i često trošim kao pojedinac i več se dobro znamo onda očekujem malo veču angažiranost kad nešto tražim a nemaju na lageru a imaju u cjeniku.znao sam tako pitati (uglavnom skupe stvari) i zaborave mi odgovoriti ili kažu da budu pa se nejave ili se jave pa kažu da nema npr m-san a ja nazovem m-san i oni kažu da imaju i sl. kod mene su najboljim gostima gleda na sve načine da se udovolji. mislim da je razlog tomu premali broj zaposlenih u adm-u ,uglavnom uvjek je samo jedna osoba tamo i jedna u skladištu što mi se čini puno premalo za njihov intenzitet rada jer imaju gužvu i čovjek se uvjek razleti na 100 strana pa im ne zamjeram.

uglavnom moja preporuka za dučan, ako imaju tamo kupim

Kod VE-MILA ide jako brzo sve. Ja sam imao njihov hard disk u externoj ladici. Pala mi je na pod sa 1,5 m visine. Ništa nije puklo fizički, ali hard više nije davao znakove života. Pokušao sam vratit u ve-mila pa što bude, mislio sam da će me odmah otkrit. Prodavać ga je odnio iza oramara u skladište i za 2 min dolazi sa novim. Ja im kažem da imaju izvrsnu uslugu i to je to.
Marin@ je offline   Reply With Quote