View Single Post
Staro 28.10.2016., 12:30   #92
Keano16
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 780
DELL + System One ( K A T A S T R O F A )

Za pocetak sorry što otvaram novu temu.. Mislim da je bolje ovako jer je po meni veći problem u Dell-u nego u ovlaštenom servisu za kojeg već ima otvorena tema (System One).

Ukratko: premium poslovni laptop kupljen 2014. godine, u garanciji.
  • 02.09.2016. prijenosno računalo je poslano u ovlašteni servis (SYSTEM ONE), dakle prije 57 dana, s detaljnim opisom kvara koje jamstvo pokriva.
  • 22.09.2016. iz ovlaštenog servisa javljaju mi kako su iz Dell-a poslali krivi dio za popravak računala.
  • 28.09.2016. iz ovlaštenog servisa javljaju mi kako su iz Dell-a OPET poslali krivi dio za popravak računala.
  • 12.10.2016. iz ovlaštenog servisa javljaju kako je poslan zahtjev za odobrenjem za novo računalo obzirom da se moje NE MOŽE (?!) popraviti.

Obzirom na barem 10 mojih poziva prema Dell premium supportu i ovlaštenom servisu, uz NEVIĐENI BEZOBRAZLUK, spuštanje slušalice, neodgovaranje na pozive, nepoštivanje dogovora da će mi se povratno javiti (Dell), odlučujem se objaviti sve javno na što mi Dell danas, nakon 57 dana javlja:

Citiraj:
Poštovani, prema dogovoru s kolegama koji su Vas kontaktirali, naš ovlašteni servis još će jednom dati sve od sebe da popravi Vaš laptop, a ukoliko to neće biti moguće, bit će Vam vraćen novac. Lijep pozdrav!
i

Citiraj:
Poštovani, žao nam je zbog situacije u kojoj se našao naš korisnik, no otpočetka nastojimo riješiti situaciju na odostrano zadovoljstvo. Iako se rješavanje nažalost odužilo, radimo na ovom slučaju te smo se zbog toga i čuli s korisnikom osobno. Unaprijed hvala na razumijevanju i lijep pozdrav svima.
Ukratko: KATASTROFA

Zadnje izmijenjeno od: Keano16. 29.10.2016. u 12:24.
Keano16 je offline   Reply With Quote