Tema: Automobili
View Single Post
Staro 21.07.2018., 23:08   #37406
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Što bi značilo da treba vući prikolicu s dizelskim agregatom sa sobom... Jer nije da možes stati bilo gdje i ubosti ga u utičnicu, ili spojiti na power bank.
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Govorimo o vremenu koji se računa na papiru, ili o pravoj vožnji, gdje ćeš uletjeti u gužvu, gdje ćeš negdje ići brže, negdje sporije. Još uzeti u obzir da li moraš ubaciti u kalkulaciju i mjesto gdje ćeš ga napuniti, ako nije u blizini. Npr meni pada na pamet, moram hitno iz Pu u ZG (znači ajmo reći 280 gore, 280 dole, znači 560 km). Znači 130-160 km/h, uzeti nešto i odmah se vratiti. Sa električnim to ne mogu napraviti bez razmišljanja. EL je fora, ali ako je drugi auto. Ili ako ideš samo po gradu, ali onda toliko dati za auto je već drugi par rukava...
Kad naprave još jedan SC iznad Rijeke, easy.
Kužim što želiš reći, i znam da trenutno EV nije za svakoga, niti vam ga želim prodati. Samo želim reći da se dosta ekipe koja je slično mislila, razuvjerila kad su probali i malo korigirali način pristupa i očekivanja. I to još prije, kad mreža nije bila ni približno ovakva kakva je sad. Al da, za tako nešto potrebno je razmisliti prije nego što sjedneš u auto.




Ovo su samo Tesline punionice, a gdje su još privatne i javne...


Citiraj:
Autor partwish Pregled postova
Samo hvale slušam za te gume, iste su i na RS (PS4), ali je AWD pa drugačije gledam. U 4-om mjesecu bacam Assymetric 3 i uzimam PS4, javim i dojmove tada
Ajde, baš me zanima!
IcyTexx je offline   Reply With Quote