Tema: Automobili
View Single Post
Staro 21.07.2018., 22:48   #37404
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
U 40 minuta napunis 400km dometa... Za odvest 2000km brzinom 130km/h ti treba 15 i pol sati. Mislim da u tih 15 sati nije lose odmorit tih tri ipo sata koliko ti treba da ga napuniš.

Govorimo o vremenu koji se računa na papiru, ili o pravoj vožnji, gdje ćeš uletjeti u gužvu, gdje ćeš negdje ići brže, negdje sporije. Još uzeti u obzir da li moraš ubaciti u kalkulaciju i mjesto gdje ćeš ga napuniti, ako nije u blizini. Npr meni pada na pamet, moram hitno iz Pu u ZG (znači ajmo reći 280 gore, 280 dole, znači 560 km). Znači 130-160 km/h, uzeti nešto i odmah se vratiti. Sa električnim to ne mogu napraviti bez razmišljanja. EL je fora, ali ako je drugi auto. Ili ako ideš samo po gradu, ali onda toliko dati za auto je već drugi par rukava...



Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Kaj se tice guma...
Na istom autu kojeg i sad vozim sam probao i Dunlop SP Sport 01, i PS3 i PS4. Razlike su ogromne između Dunlopa i Michelina (za navedene modele guma, Dunlop je odron odrona), a razlika između PS3 i PS4 se skuži u upravljivosti, feedbacku, boljem gripu kad uletiš u zavoj kao sivonja i tome koliko su PS4 predvidljivije u understeeru (veća lakoća povratka kontrole), a pogotovo koliko su bolje po kiši kako ih trošiš i kako odmiču sezone.



Samo hvale slušam za te gume, iste su i na RS (PS4), ali je AWD pa drugačije gledam. U 4-om mjesecu bacam Assymetric 3 i uzimam PS4, javim i dojmove tada
X-Plosiv je offline   Reply With Quote