Tema: Automobili
View Single Post
Staro 21.07.2018., 22:37   #37403
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Za mene nije auto sa kojim ne mogu napraviti 2000 km u 2 dana ako je potrebno (naravno sa više vozača, ne jedan sve, makar se može, ali ajde, odmor i to..).
U 40 minuta napunis 400km dometa... Za odvest 2000km brzinom 130km/h ti treba 15 i pol sati. Mislim da u tih 15 sati nije lose odmorit tih tri ipo sata koliko ti treba da ga napuniš.


Kaj se tice guma...
Na istom autu kojeg i sad vozim sam probao i Dunlop SP Sport 01, i PS3 i PS4. Razlike su ogromne između Dunlopa i Michelina (za navedene modele guma, Dunlop je odron odrona), a razlika između PS3 i PS4 se skuži u upravljivosti, feedbacku, boljem gripu kad uletiš u zavoj kao sivonja i tome koliko su PS4 predvidljivije u understeeru (veća lakoća povratka kontrole), a pogotovo koliko su bolje po kiši kako ih trošiš i kako odmiču sezone. Ali razlika između PS3 i PS4 nije dan i noć, već primjetiš kroz vrijeme. No, da mi metneš PS4 i/ili SP Sport 01 kao UHP vs. max performance ili kako se već zovu, skužio bih momentalno.

No, na drugom autu na kojem su prije bile PS3 i sad GoodYear F1 Asymmetric 3, ne bih skužio razliku jer ga ne vozim na isti način kao svoj auto, za kojeg uvijek znam kako se ponaša.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 21.07.2018. u 22:49.
IcyTexx je offline   Reply With Quote