View Single Post
Staro 19.12.2013., 16:10   #136
henri_007
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 476
Pozdrav ekipa. Imam jedno pitanjce, zašto servisi prijavljuju lažne kvarove. Evo primjer. Imam tablet prestigio, uđem u igricu i čuje se "tik" (zvuk kao kad kratkospojite kondić) Nakon toga se ugasi i ne daje više znakove života. Pošto je pod garancijom odnesem ga u servis ( LINK SERVISA ) Ženska na pultu ga pregleda sa svih strana, pokuša staviti na NJIHOV punjač, uvrdi da je neispravan i na nalogu napiše da se ne može upaliti. (prije toga je imao problema sa baterijom, tipa sa 90% padne na 45%. Ali mi se nije dalo nositi na servis ) Uglavnom zove mene link nakon tri tjedna da je tablet ispravan te da je samo bio prazan te da je stvar do punjača (iako sam ga ja pokušavao puniti) Na to mu kažem da ga punim na komp. Ovaj se nešto ustrtario i kaže da je to zbog toga i da ga trebam puniti na njegov punjač. Tablet dođe kod mene, baterija drži duplo duže nego je držala.

Primjer2. Curin mob (S4) baterija držala 3-4 sata. Odnese ga na servis, kažu likovi kako se baterija napuhnula totalno i da mob ne treba puniti na punjač što je došao s njim ( WTF?? ) nego na komp. Tko je tu lud sad? Zašto to servisi rade? Jedino mi na pamet pada da štite marku?
henri_007 je offline   Reply With Quote