View Single Post
Staro 11.12.2020., 17:54   #3065
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,451
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Uvijek se nađe netko za obraniti tuđi pederluk. U svakom Stevičinom videu od kad je RTX 3xxx releasan imaš dio sa DLSS-om i RT-om, u svakom. Nvidiu valjda smeta što RT dio ne zauzima 90% contenta i što im se ne uvlače u guzicu oko feature-a koji je malo više od pukog gimmicka. Ali zato "rasterizacija" ne valja iako je osnovna stvar u čitavoj 3D sceni.

Stevica je pametan lik pa će ovo iskoristiti za svoju promociju, bude Patreon jače radio, kupovat će sam grafe i samo nabildati kredibilitet, kojeg ionako ima na lopate, za razliku od klaunova tipa Linus i sl.
Baš tako, dobro je dok još ima normalnih recenzenata koji se neće sagnut i skinut gaće svakome, a kamoli ovim vodećim firmama.

Neka, ni prvi ni zadnji put. Nije dobio ni 2060 jer je popljuvao prve Turinge, pa ih je kupio sam i recenzirao sa par dana zakašnjenja.

Najgore je što mislim da ni partneri ne smiju davati grafe, pa mu ga doslovno meću koliko ide, samo je on pametan i imaju jedan od najboljih tech kanala pa se ne moraju prostituirat.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote