Tema: Automobili
View Single Post
Staro 31.07.2017., 09:49   #30840
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Citiraj:
Autor vga killer Pregled postova
@Magarac - kak si generalno zadovoljan sa Suzukijem? Gledam i ja da starog SX4 slijedeće god napokon zamijenim Scrossom.
Probao sam ga na kratkoj vožnji i naspram starog je maybach, ali me zanima kakav je nakon dužeg druženja.
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Ak si bio zadovoljan sa SX4om sa ovim ces bit puno zadovoljniji. Komfor, gepek, podvozje, sve je bolje. SX4 nije bas neki putni auto dok je Cross solidan putni auto po meni a po gradu nije nis losiji od sx4a, preglednost, okretnost i sl..
Ima stvari kaj malo smetaju i koje su specificne za Suzuki kao duplo zakljucavnje, poluge BCa, nema auto sklapanje retrovizora i tak neke finese kaj nisu jaca strana Suzukija generalno.. Megane mi je bolji auto kaj se toga tice..

Ima sad Crosseva dosta po Zg, puno vise nego starog modela. Iznenadila me nova Insignija, isto ih ima puno i izgledaju odlicno, pogotovo naspram stare..
Imam 1.0 turbaka FWD.
Proso 3500km u nesto manje od 3mjeseca.

Zamjerke kao i od Magarca + da se nemrem nikak naviknut na sic. nikak nemrem nac poziciju koja mi pase i na duzim putovanjima se gnijezdim previse. brijem si nabavit neki jastuk da pa da stavim na lumbalni dio.

Jucer se vratio sa puta, vozio 3h u komadu i ledja mi nisu bila zahvalna.

Kaj se tice potrosnje.
U Zagrebu mi je prosjek 7l.

Sada bio u Istri i prosjek mi je bio 6.2l
Klima upaljena cijelo vrijeme i na autoputu do karlovca 130-140 od Karlovca do Rijeke 120-130 sve na tempomatu.
zgmmax je offline   Reply With Quote