Tema: Automobili
View Single Post
Staro 31.07.2017., 00:50   #30830
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Sve stoji, ali koliko će ti punionica trebati za stambeni blok kao što je recimo zagrebačka Mamutica u najgorem, a u najboljem slučaju nekakva manja stambena zgrada s 4 stana? Već samih parkirnih mjesta nedostaje već godinama

Čak i da su dva auta na istom ulazu, imaš problem tko će kad, koliko dugo, pa treba meni, ti si maloprije i sl.

Poklat će se ljudi oko chargera, a gdje je još održavanje punjača. Nisam imao priliku vidjeti kakvi su kablovi i utikači, tj. kako je spoj kabela i auta izoliran od vanjskih utjecaja. Ne bi mi bilo svejedno da auto ostavim na punjenju, a vani krene olujno nevrijeme.

Sorry, ali ja to još uvijek ne vidim u Zagrebu, ne bez kompletne rekonstrukcije svih kvartova u nekoj dalekoj budućnosti

Recimo, u predgrađu to mogu zamisliti. Kuća, dvorište, pas, prilaz s punjačem...ali u Sloveniji

Sloveniju spominjem jer sam se u zadnjih 5 godina gore nagledao električnih auta koji su kod nas tek sad stigli u ponudu. (Twizy i Zoe). Mislim da sam samo jedan Fluence Z.E. vidio kod nas.

Što uopće trenutno imamo u ponudi? Ono što vidim na cesti osim Tesli su samo poneki rijetki BMW i3, Citroen C-Zero, Mitsubishi i-MIEV, VW e-Golf i e-Up, a prva dva ne mogu ni svrstati pod auto nego pod električna kolica.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 31.07.2017. u 01:08.
1v@n je offline   Reply With Quote