Tema: Slusalice
View Single Post
Staro 31.08.2010., 21:46   #208
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Model je bio sport serija za mp3 kao što rekoh... http://www.sennheiser.com/sennheiser...mp3_sport-line

Koristio sam ih za trčanje i ponekad uz laptop... raspale su se, što da kažem. Ali doslovno, znači zvučnici i žice su ispali iz slušalice van .. užas Nisam ništa reklamirao... tako su se raspale da si mi mogli reći da sam čekićem po njima tukao i ne mogu im ništa... Btw kupio sam ih u Osijeku.
DA.
Mislim stvarno mi je žao na tvoje loše iskustvo, ali daj mi molim te objasni jednu stvar!
Dali su se te dotične slušalice raspale u takvo stanje da su žice i slušalice ispale u jednom kratkom momentu, ono trčiš i odjednom ti se komadi slušalice rasipavaju po uhu, ili su se recimo raspadale postupno, tipa kroz neki period od par dana ili čak tjedana?
Ne kažem da muljaš ili lažeš, moguće je svašta, ali mi je nevjerojatno da se slušalice raspadnu tako brzo i u takvom obimu da ih ti ne stigneš recimo reklamirati u trenutku kada vidiš da se nešto odpojilo ili neznam raspalo!

Ovo što si ti odnosno kako si ti ovu situaciju opisao mislim da se nemože desiti niti slušalicamam za 10kn koje kupiš na DX-u ili eBay-u!

Dakle daj pojasni kako se neke slušalice "raspadnu" do te mjere da ih nemožeš reklamirati jer izgledaju kao da si ih čekićem razvalio?
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote