View Single Post
Staro 13.01.2018., 20:20   #3057
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Igi385 Pregled postova
Kolega i ja sam u istim dilemama kao i ti hehe. Cijelo vrijeme gledam onog Lg 23mp68vq-p pa 24mp59g-p pa ove Samsunge sa Freesyncom koje si spomenuo i isto se nikako odlučiti kojega kupiti kad o svim tim modelima ima kritika po netu svakojakih...
Kupovina monitora je baš noćna mora. Bolje ništa ne proučavati čini mi se. Ja sam bio 100% siguran da idem na 24mp59g-p, no na kraju monitor ima dosta kritika, ajd jebe mi se za ips glow, bleeding, to je normalno, imaju ga i drugi monitori, ima ga na kraju malo po rubovima i moj TN, ali me zabrinula učestalost kritika, te problemi na 75hz (spominjao ranije), te ni taj nema VESU vidim sad (na to sam naknadno zabrijao kad sam si našao stalak povoljno). Također mali minus (no ne i presudan) je što je LG, nakrepavalo se toga oko mene dosta (stariji monitori).

U principu ja sam se bio već odlučio za LC24F390FHUX u ekupi, 1300kn i kusur sa popustom i 5 god. garancije. Namještao si datum dostave i popušio ga neki dan (rasprodali). I sad mi nekako glupo uzeti sa 2 god. garancije i 150kn više (više me jebe garancija). Onda sam opako razmišljao o SE2717H, no tu me jebe tih 27", te nešto manje nedostatak VESA-e. Osim toga monitor ima vjerojatno najviše pohvala od svega što sam gledao. Sve mi je još otvoreno, kao i odgoda koji tjedan i mjesec da vidim hoće li doći kakvih novih modela (mislim da bi trebali lagano krenuti)

AKo ti freesync nije stavka, odlična opcija bi bio 241B7QPJKEB, neki random site ga je proglasio najboljom kupovinom za te novce. No naravno svaki site ima neke svoje
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote