View Single Post
Staro 17.01.2012., 17:45   #104
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
NH-D14 ne bi stavio u svoj komp da je gratis, zbog težine, veličine i da mi visi i nateze cijelu matičnu..
Po stoti puta kažem svima-hladnjak ne nateže matičnu, stoji čvrsto, ima veliki backplate i nema problema s težinom-više problema mogu stvorit nove grafe sa svojim velikim coolerima koji kidaju PCI-e slot, nego NH-D14.
O ukusima se ne raspravlja-meni je Nh-D14 najdraža komponenta, neću ga mjenjati nikad!!
Dok meni istekne gara na ventove, vama će vodena procurit na sve strane...buahhaaaa......


Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Ne kažem da je Noctua loša, dapače, top air cooler, ali Corsair je za mene bolji i praktičniji. Ja sam zadovoljan. Jedino je zamjerka kaj je prelako oštetiti radijator. Znam da sam prešao prstom preko par limića i odmah su se popigali.

U tome i je stvar-sjećam se kad sam imao Mugen2 rev B, čim dodirneš aluminijska rebra ona se saviju, a NH-D14 sa oba venta, znači oko 1,3kg, uhvatim za vrh, dignem, očistim i vratim u komp bez da se iti jedno rebro pomaklo, savilo i sl.
Top kvaliteta, bolje nisam vidio i dodirnuo!

Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
NH-D14 je bench zracni hladnjak koji se montira na neko bench kuciste vodoravno i gotovo.. Itekako ima smisla to sto sam napisao, pa skyman procitaj jos jednom da shvatis o cemu govorim.. razmisljas kao neki akcijski junak, pa nisi betmen, skyman si pobogu..

Ovo ne piše u uputama...i svakako nema smisla!

Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Bogme bi izgubio okladu.Imao sam nh-d14 i prodao kolegi BojanZD. Pitaj njega ako meni nevjerujes kako je "lako" skinuti noctuu s ploce ako ne mislis vadit plocu a pogotovo ju vratit nazad. S tim da sam imao i H50 pa znam kako je njega namontirati .To cudo je ogromno i nakaradno, supermega joj je bok uz bok a manji je duplo
Meni se čini da se nikad nisam žalio na mounting kit,kad se postavi backplate - vadim cooler za 2 min van??
I da, to čudo je ogromno, mene to veseli.

Zadnje izmijenjeno od: BojanZD. 17.01.2012. u 18:02.
BojanZD je offline   Reply With Quote