View Single Post
Staro 29.04.2013., 03:21   #155
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Pod ruku mi je pao Corsair Vengeance M65, na prvu loptu nije lose ali za nekoga ko voli drzat ruku vise na zadnjem dijelu misa snajper tipka nije bas najbolje postavljena, tj moram gurnit ruku napred da bi mogo stisnit snajper tipku, koja je ok kao ideja, tj dok je drzis padne dpi a kad je pustis vrati se na onaj koji je. Ali najveca mana mu je (po meni) to sta ima sami tri profila dpi postavki (zapravo 4 ako racunamo snajper ali on radi samo ako drzis tipku), ja koristim Logitech G9x i ne mogu rec da je M65 boli ili losiji sta se tice preciznosti, trazi provikavanje nakon G9x-a ali to je za ocekivat.
Ergonomija je meni ok nisam primjetija zamor ruke, dobro klizi (podloga Razer exactMat glatka strana), jos ga moram mali maltretirat za dublju analizu mana i prednosti.
Izrad i materijali su dobri cak bi reko vrhunski, jedino sto mi je od prve bio pretezak pa sa odma izvadio sve utege, sad je ok.
Na zalost ne dolazi sa kutijicom za utege pa postoji velika sansa da se zagube nakon nekog vremena ako ih ne koristite, a ako ko ja volite ostavit na stolu sve i svasta, pa onda dojde draga i sve sta je njoj visak po stolu pospremi u kantu mozete i skroz ostat bez njih (za sada su na sigurnom ).
Tijelo je sastavljeno od metala (aluminij reko bi) pokrivenog plastikom, gore glatka, bok hrapav.
Kotacic je ok samo mi nakon logitecha G9x ima malo prekratak hod (stvar navike, ne bi reko mana), na zalost nema bocni tilt i opciju da ga se oslobodi ko na logitechovim miševima.
Uglavnom dobar misko samo malo preskup za ono sta nudi, konkurencija ima bolje (ako mene pitate) za te pare (oko 500 do 550kn).
Zica je omotana i u mis ulazi sa ljeve strane gornjeg dijela misa, software je ok nemam zamjerke radi sta treba radit bez greske.
Eto toliko za sada
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413

Zadnje izmijenjeno od: ante2. 29.04.2013. u 03:43.
ante2 je offline   Reply With Quote