View Single Post
Staro 08.08.2019., 09:12   #20
sokre10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 405
Citiraj:
Autor doky Pregled postova
Ima pes to, nije bas ko fut, slicno je, nema kartica, lootanje igraca je drugacije izvedeno ali mod se svodi na istu stvar. Da stvar bude bolja koji mjesec nakon izlaska igre, taj mod izlazi ko f2p ali ne uspijeva bas skupit igraca osim vec postojecih pobornika pesa.
Skriptiranja ko u fifi nema ali ima neceg drugog, nekako su online tekme ko manje realne nego kad se igra obicno i desavaju se cudne ili nemoguce situacije s vremena na vrijeme. Sijecam se bas jedne tekme iz pesa 18 kakvu ni u fifi nisam uspio vidjeti, imali smo u napadu i lik i ja gejmara u crvenoj formi, 6:5 je tekma zavrsila, svih 11 golova su bili gejmarovi, svaki je bio kao teska skripta u fifi, od kickoff gola do obrambenog koji se mice u stranu da ovaj moze proc, nakon toga sam odigrao jos dvije utakimice najnormalnije, znaci nema skripte al onlajn zna ludovat na razne nacine. Taj onlajn ima te musice i problema s konekcijom vec x godina, svake godine identicna svar, al skroz ista, mehanizam ne mijenjaju skoro nista samo ustimavaju grafiku, dodaju animacije i balansiraju gameplay. Mislim ako mozes istrpit skriptu u fifi mozes i ovo, moras sam probat.

Sto se tice laganja oko ocjena u fifi, lazu definitivno ili bar skrivaju neke dodatne statistike kartica, igraci su poceli zanemarivati te ocjene, bitan im je overall za sbc, a ovako za igrat ih najcesce procijenjuju po yt videima di pokazuju kako se koja kartica ponasa u igri.
To mi je trebalo...
Mislim da ću i dalje trpit fifu, da se ne razočaram 😅

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
sokre10 je offline   Reply With Quote