View Single Post
Staro 12.10.2012., 15:51   #20
ZOX
Premium
Moj komp
 
ZOX's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 297
Citiraj:
Autor šotokuco Pregled postova
Smantana osobo (ZOX), pročitaj ti malo bolje čemu TeamViewer služi pa onda pljuj po meni.

Čemu služi TeamViewer ?, koristim ga več godinama i koliko znam njegova glavna namjena je:
-upravljanje (s compa ili mobitela) udaljenim compom preko interneta i prijenos fajlova (u oba pravca) a ja nisam tražio nikakvo upravljanje compom.

Pa trebalo mi je odmah reči da je to nemoguće, kao šta je to Domis super objasnio, a ne ovakvo prepucavanje i čuđenje.

A sad odgovor na pitanje "koja je svrha toga".
-ekipa i ja automobilom, idemo na put (Split-Vukovar) i kad na mobitelu uključimo navigaciju "Copilot live" ili "IGO myway" želimo da navigaciju pratimo na laptopu (umjesto na mobitelu).
-Pošto mobitel i comp mogu spojiti bežično, preko wi-fi pomoču AirDroida i imati screen mobitela na compu, mislio sam do je to moguće preko 3G ali očito nije.
Znam da če nekima to izgledat glupo ali ja sam samo htio da mi neko kaže da li je to moguće ili nije.
Eto ja se nadam da smo se napokon razumjeli i shvatili šta želim.
Koj si ti panj.

Imaš link sa TM stranice gdi veli da možeš prek TM -a upravljati Samsungovim uređajima, a ti dalje lupetaš.

Fala lepa kaj si mi objanil kaj je TM, a vidim da si i sebe uvjeril kaj je i čemu služi pa slobodno preskoči link sa njihove stranice gdje govore gluposti.

Dosta je mene u ovom threadu, a ti slobodno izmišljaj probleme dalje ...

Da ... i dobro došao na PCE forum ...
ZOX je offline   Reply With Quote