Tema: klavijature
View Single Post
Staro 13.04.2009., 17:59   #18
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,102
Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
Pa to nije klavir nego najobicnija midi klavijatura/kontroler sto je on linkao. Nema to nikakve veze sa dspom ili sempliranjem..Iz tog kontrolera ne izlazi nikakav zvuk sta je s tobom?
Pricam o kompletnom paketu prilozenih istrumenata. Kvaliteta prilozenih soft klavira. Pricam o stage piano modelima koje ima u programu isti M Audio.


Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
Vidim ja da si ti malo ufuran ali krenimo od monitora, audio interfejsa, os pci, usb, ili firewire su M-audio i Behringer ista stvar, potpuni entry level.
Pa otprilike recimo da sam se ozbiljnije poceo ufuravati u trenutku dok tebe jos nije bilo ni u planu. Sudeci po godinama u profilu

Citiraj:
Autor Moree Pregled postova
A to govorim jer imam iskustva sa M-audiom i vise njihovih stvari mi je proslo kroz ruke...Vjerovatno nikad nisi slusao niti behringer nit m-audio monitore sve bi ti bilo jasno..
Kolega Moree,

Citas me kao knjigu i totalno ogoljen svim predocenim...

otplovit cu kao i mnogi do sada sa foruma u najezdi mladih nada expertize. Doduse, bez teatralnosti, ali vidim da je besmisleno nekome pomagati. Audio podforum (kao i odavno HiFI) pozdravljam i ostavljam u sigurnim rukama novih znalaca.

Sretno
Visage je offline   Reply With Quote