View Single Post
Staro 11.02.2010., 17:33   #6
Timberrr
Premium
Moj komp
 
Timberrr's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: zg-kc
Postovi: 32
Evo da i ja malo stavim svoje iskustvo s RHEA d.o.o
Naručim ja ipod 15gb(rabljeni) 14.01 za 40$ s poštarinom,stvar dođe 20.01 na carinu,negdje 24.01 mi dodje obavijest da je došla stvar iz amerike te moram punomoć! ispisat.Reko ok,napisat ću.Napišem ja i pošaljem,ali,nije to bilo dosta nego je carinik uočio da na računu piše ipod 15gb,a meni su poslali ipod 30gb(vjerojatno je carinik radio u apple-u pa zna razlike).Reko ja da nemam pojma i da sam naručio 15gb i 15gb mora bit.Kaže forwarding agent Rhea-e(vjerojatno došao iz CIA-e) da moraju razmotrit slučaj te da će me obavijestit.I za 2 dana on se meni javi i rekao da će carinik pustit u lijepu li nam državu HR paket ako dostavim svoj račun(a kod njih je kopija).Reko ok,pošto sam vam spustio hlaće još ću se i naguzit kako vama paše.I pošaljem ja račun tako da imaju 2 kopije.Nakon toga se carinik smilovao,i za nevjerojatnih 40$+347kn carinskih davanja dobio sam mp3 player.Ako nećete do 30g završit u psihijatrijskoj ustanovi nemojte ni slučajno fedex-om kupovati.Još čekam da mi paket stigne,hehe.
Timberrr je offline   Reply With Quote