View Single Post
Staro 30.04.2017., 21:58   #2716
Alvin
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 853
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Ni EOS M3 nije sportski aparat, zašto onda očekuješ da mu AF bude u razini aparata koji su sposobniji za tu namjenu?
Dali je 500d aparat namjenjen za sport? Nije. 500d nije aparat za sport.
Ti si bez pardona uvalio da tvrdim da je M aparat za sport i ko krava dreku se čudiš.
Usporedio sam 500d aparat iz 2008g s onda limitiranim mogućnostima AF kojim se bez problema može slikati dječurliju amaterski, s cca 60-70% prihvatljivih slika. M to ne može, ne s adaptiranim objektivima.
Citiraj:
Jel tako teško shvatiti da su fotoaparati klasificirani prema svojoj namjeni. Consumer level DSLR-a i većina mirrorless aparata nema ni P od nekih profesionalnih mogućnosti. Takav aparat pokušava biti jack of all trades, but master of none, i taj uvjet će svaki zadovoljiti.
Jel tako teško shvatiti da upravo uspoređujem takva dva aparata, 500d i M, s tim da je 500d daleko stariji aparat i znatno limitiranijih mogućnosti od M. Dakle, ja nisam usporedio M s aparatom za sport, to je tvoja konstrukcija, podvala.
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova

4b. Koristio Sigma MC-11 adapter s oko 20 raznih Sigma i Canon objektiva. Zaključak...Na A6000 (APS-C) ne radi pouzdano, nijedan Canon objektiv nije fokusirao kako spada, dok je svaka Sigma radila.
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Na oba aparata i adapter je išlo sve od 20mm f/1.4 Sigme ART do Canonovog 500mm, što sam ionako već napisao, kao i da na A6000 nijedan nije radio dobro, ali na A7II su radili savršeno (jednako kao na Canon tijelu svi do jednog, što mogu posvjedočiti i kolege iz Canona (Anigota), kao iz Prizme.
.
Šta onda radi ili ne? Kada se odlučiš, napiši da znamo.
p.s nek posvjedoče, inzistiram.

Zadnje izmijenjeno od: Alvin. 30.04.2017. u 23:17.
Alvin je offline   Reply With Quote