View Single Post
Staro 06.08.2004., 11:21   #15
dr.fiksi
doktor, trekkie, amd-ovac
 
dr.fiksi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,043
Citiraj:
Originally posted by dr.fiksi
Slušaj ga...
AMD je P U N O bolji izbor...
ako su te hrabili sranjima da je amd nestabilan itd-samo sranja, to je neistina!A i vidjet ćeš da se proc uopće puno ne grije...
To su intelova marketinška SR**** za neupućene, nije ništa više ili manje stabilan a brži i jeftiniji.S 64 bita si puno spremniji za budućnost.Složio sam 15ak kompova oko amda i niti jedan nije im ao problema sa stabilnošću!Ako si imao loša iskustva, to nije zbog procersora...!Daj si ljudi konačno utuvite u glavu da ne gutate samo reklamu i priče nepuzdanih servisera koji bi vam toster mjesto rama stavili.Pitaj bilo koga drugog koji ima AMD, nemoj smao mene.Evo mentala, pa hrpa onih koji ga imaju i vidjet ćeš da je zakon!! No, ako želiš živjeti po reklami, dati više para za slabiji proc, koji je već sada zastario, manje spreman za budućnost, im ati sporiju rigu i reklamirati INT "Z" E L, samo naprijed...
Inače, probaj u linksu složiti komp i neka ti ga dostave.Ako znaš sma to bolje.a r9800pro 128 MB (256 bit!!) košta oko 1800kn, i an tu sma mislio.Par sto kuna više za 30+% bolje performanse.
Nisma ni mislio na ono od 2000 i što ja znam kuna.Možda si gledao all in wonder ili nešto tako.
Ako će se igrati...onda će mu ovo razbiti intela na 25kilometara...daj mu vi recite!
__________________
Svijet je monitor s beskonačnom rezolucijom!

1.a64 3500+,abit av8,1.5gb corsair, leadtek geforce 6800 ultra,2x200gb seagate@raid 0,tagan 480w...
2.mobilac 2600+ na 2332mhz,epox 8rda3i,r9800pro,120gb,512ddr,ener 350w...
3.MSI centrino 1.5(dothan), ati9600,40gb...
-->HDD u externom kućištu USB 2.0+firewire-hitachi 200 giga

dr.fiksi je offline   Reply With Quote