View Single Post
Staro 13.11.2018., 16:27   #2648
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 217
Meni nije jasno koji je vrag tom Maxu. On valda nemoze nikog nikad pustit ispred sebe. Njemu kao da se zamraci pred ocima kad vidi nekog pored sebe da ga pokusava preteci. Nikad ne razmislja na duge staze pa tako ni ovaj put.

Ocon mu nije nikakva prijetnja bio u toj utrci.
Znao je da dolazi na puno svjezijim SS gumama i isao je prvo branit se od napada u T1 i uzeo unutrasnju stranu da bi onda kad je skuzio da ovaj ga pokusava sa vanjske proci nastavio i dalje braniti poziciju i zatvorio vrata u T2 kao da se utrkuje u zadnjem krugu sa LH za pobjedu.

Znam da je sad najlakse oplest po ludom Oconu ali dajte malo pogledajte zasto se uopce Max isao tako zestoko utrkivati sa covjekom koji je ocito u tom trenutku imao brzi paket na stazi i ide svom snagom dok ti imas pod kontrolom utrku i nemoras pritiskati vec samo drzati LH na nekih 5-6 sec iza u slucaju neke kise da imas buffer.

Cak i da je bio brzi od Ocona mogao ga je lijepo pustit u tom T1 ili T2 i vec u slijedecih par zavoja mu doci na guzicu i ovaj bi dobio plave zastave i morao ga pustit ako mu to toilko znaci.
Ali realno ga je trebao pustit nek odjuri naprijed i on vozit svoj tempo kojim je i do tad drzao LH iza sebe.

Obican balavac koji je toliko se napuhao da je to degutantno vise gledati i cak mi je drago da ga je napenalio Ocon pa nek pocne malo razmisljat vise tom glavurdom.
Romul je offline   Reply With Quote