View Single Post
Staro 12.06.2018., 21:25   #553
razbibriga
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2018
Lokacija: Viškovo
Postovi: 2
je li se netko susreo s ovim

Pozdrav ekipa,

na početku isprike ako ispadnem prilično glupav s problemom koji imam ali nema blage ideje kako ga riješit i šta napravit. Imam win 10 home version, updaterina je regularno no prije par mjeseci, ne znam točno koji je update bio u pitanju neke su mi stvari podemonile. Moj je outlook account povezan s mojim yahoo accountom no otprije par mjeseci ne mogu mu više pristupit, a ista mi je stvar i s nizom web stranica uključujući i yahoo, mail njihov i sve one popratne gluposti. Koji god sam program koristio za surfanje, javlja mi iste poruke


Secure Connection Failed

An error occurred during a connection to www.yahoo.com. SSL received an unexpected Application Data record. Error code: SSL_ERROR_RX_UNEXPECTED_APPLICATION_DATA

The page you are trying to view cannot be shown because the authenticity of the received data could not be verified.
Please contact the website owners to inform them of this problem.

Learn more…

Report errors like this to help Mozilla identify and block malicious sites


Riječ je o najobičnijim stranicama od yahoo, preko net.hr (koji otvara u htmnl verziji samo), weather channela i takvih nekih nezhjtevnih pizd....



Ima li itko pojma koju gospu trebam napravit?


Ako sam omašio temu i nije riječ o problemu s win 10 sorrite, no cijela se priča pojavila nakon toga famoznog updata.
razbibriga je offline   Reply With Quote