View Single Post
Staro 19.02.2018., 17:33   #1
tonini
Premium
Moj komp
 
tonini's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: šibenik
Postovi: 324
Win 10 problem safe mode

Evo ukratko, već par godina služim se sa 10-tkom i sve ok. Mislim da je bila free verzija. Sa HDD-a prebacio na SSD i sve radi za 5. Prije tri, četri dana ostavim računalo upaljeno cca pola sata vratim se i na ekranu vidim win 7 i to sa starog diska koji je sad slave i na kom su podatci, i to još iz 2014 god.
Ugasim računalo sve malo odspojim pa ponovo spojim i gle čuda otvara win 10 ali zamrzne ekran sa svim ikonama i ne otvara dalje, kod restarta ponovo pokreče win 7.
Radija san sve moguće kombinacije i ne ide dalje od zamrznutog početnog prozora.
Evo sad sam u ''safe mode with networking'' ali kako, sačuva sam stari ssd od 120 GB na kojem je bila win 10 - ka ali sam zbog nedostatka prostora pribacija sve na drugi ssd od 240 GB koji je radija OK do sada.

Stavija sam taj manji ssd i očekiva da će digniti sistem, ne opet isto ali s njim mogu u safe mode, kako da sve popravim.
Radio sam i ono u cmd exe boot i slične pi**arije al ne ide i sistem se ne diže. A da ne dozvoljava instalaciju win 10 sa CD-a niti sa USB-a.
Šta da radim? Vaša preporuka i savjeti.

Zadnje izmijenjeno od: tonini. 19.02.2018. u 18:07.
tonini je offline   Reply With Quote