View Single Post
Staro 22.07.2013., 23:08   #65
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Moj prva kupovina kod njih i odmah podje po zlu.Kupio u nedjelju tablet, platio Diners karticom jer prilikom kupnje putem Dinersa kao besplatna dostava i dobije se SD kartica 16GB.Nakon sto je sve placeno na racunu stoji stavka 50 kuna za dostavu.Ajde rekao mozda neka greska i ne budi mi tesko napisem ja mail da mi je naplacena postarina a nije trebala biti. U ponedjeljak ujutro u 09:30 probudi me mail, bacim pogledan na njega onka krmeljiv, kada vidim samo potvrdu da je sve placeno i da ce se tijekom dana poslati, niti a niti b o tome da su mi naplatili dostavu .Nista rekao kasnije sam u gvardiji pa cu ih nazvati i pokusati rijesiti problem putem telefona.Nazovem i objasnim problem, a osoba sa druga strane slusalice kaze nije problem dostavite nam zahtjev mailom za vracnje novaca i broj ziro racuna pa cemo vam vratiti novce.Objasnim ja njemu da ja nemam ziro racun vec samo tekuci pa ako moze da cu mu njega dostaviti, druga starana kaze moze.Napisem ja odmah dopis i sibnem mailom, da bi se druga strana javila mailom oko 20 sati da je njima potreban ziro racun da mi vrate sredstva iako je bio dogovor da nemam ziro racun i da se sredstva vrate na tekuci racun.Uglavnom cini mi se da me pokusavaju vuci za nos.Moji potezi biti ce slijedeci, ukoliko lova ne sjedne na racun do dana 23.07.2013, u 00.05 sati dana 24.07.2013 ide prijava DI-ju pa neka onda oni objasnjavaju OSO DI-ju zasto mi je naplaceno nesto sto nije trebalo biti, svakako ide i jedan dopis Dinersu o dogadjaju, a buduci da sam Corporate korisnik Dinersa znam da sve moje dopise gledaju duplim ocima.Normalno u cetvrtak kada dodjem doma i kada me prodje jet lag ukoliko primjetim bilo kakvu nepravilnost na tabletu, pa makar to bilo da tablet nije tvornicki zapakiran saljem im preporucenu posiljku sa povratnicom uz slijedeci dopis


Postovani, temeljem članka 45. Zakona o zastiti potrosaca raskidam ugovor/trgovinu pod brojem.....
RAUL je offline   Reply With Quote