View Single Post
Staro 18.03.2013., 21:07   #132
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Citiraj:
Autor Njusskallo Pregled postova
1. upgrade sam radio sa LEGALNIM win7 koje sam skinuo još dok sam išao na faks, to što je upgrade prošao 2x 32 i 64bit verzija nije moj problem već problem MS. Zadnju licencu koju sam kupio je bila 40$ ne 15$ kako sam napisao ali je prošla BEZ predinstalirnih windowsa .. i to 10h do isteka win8 akcije.

2. Nije mi bio problem dati 10$ za endomondo .. zašto bi mi bilo 5$ da vratim funkciunalnu stvar u kako ti kažeš nefunkcionalne windowse.. ostao sam bez 2-3 pive
1. Jesi pročitao uvjete kupovine? To što me ti uvjeravaš da je to legalno jednako je tome da odeš u banku i pokupiš lovu sa blagajne na šalteru jer te nitko nije vidio a sami su si krivi jer nisu gledali.

2. Opet se vraćamo na početak, tebi je znači OK platiti za OS i onda platiti za neki dodatak koji bi zapravo trebao biti sastavni dio OS-a? To nije samo moj stav, pogledaj link u jednom od mojih prethodnih postova, ako to smatraju Samsung, Dell, Acer, Asus, Lenovo i gomila korisnika, onda je ipak stvar u OS-u a ne u korisnicima.

Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Mozda zato sto im tebaju ti programi za njihov workflow/radit ?

Zasto 90% nasih ljudi ima Photoshop instaliran a kolko ga kuze mogu koristiti i PAINT koji je po defaultu ?
Ako 90% korisnika ima potrebu za takvim dodatkom OS-u, ne bi li bilo logično da je onda to sastavni dio OS-a? Mislim, ne govorimo o uvođenju nečeg novog nego o tome da je izbačeno nešto što je bilo dostupno u prethodnim OS-ovima i što je dobro funkcioniralo. Ne bi li bilo logičnije da korisnik zapravo ima mogučnost UKLJUČITI Metro sučelje i sve pripadne dodatke a da mu je po defaultu dostupno sve što je bilo i u Windowsima 7?

Zadnje izmijenjeno od: Hamm. 19.03.2013. u 07:12.
Sinac je offline   Reply With Quote