View Single Post
Staro 05.11.2009., 12:48   #126
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor Horazon Pregled postova
Bok Mihaela!!!

Iskreno jako ste me iznenadili kao firma ovim potezom da zelite cuti nase misljenje, jer mi u zadnje vrjeme i niste najsimpaticnija trgovina..Nekad ste bili super ali onda je doslo prosirenje i sve ode u ....

Evo sto bih ja htio:

-firmu specijaliziranu za racunala gdje cu uvjek moci dobiti strucan savjet..Volio bih kada bi bilo kao vani kada znas da imas profesionalnu prodavaonicu gdje su trgovci informirani o tome sto prodaju i uvjek mozes dobiti pravi i strucan savjet.

-ljubazno osobolje koje mi nece reci kad trazim mreznu karticu za 30kn jer mi treba upravo takva, da "ne stedim na glupostima i kupujem kinesko smece" te mi gurati u ruke karticu od 150kn, nakon cega odem u LINKS

-Da robu mogu dobiti sto brze,a ne da ju cekam po pola sata u vrjeme kada ste imali onaj sistem s prvo plati, pa pokupi na katu robu.

Sto ne zelim:

-frizidere,friteze,fenove sto li vec u prodavaonici IT robe...kad to vidim osjecam se kao da sma usao u Pevec, i ona prva tocka gore koju sam napisao odmah pada u vodu.

Evo nadam se da sam pomogao i da ce te se izvuci i primjeniti barem nesto od ovoga gore..poz
službeno: naši prodavači se uvijek trude da daju najbolji savjet...

neslužbeno: za 2500-3000kn plaće nitko ti neće dati stručniji savjet od guglanja i čitanja iskustava iz prve ruke.

eto da nam mihaela ne mora tipkat
syss je offline   Reply With Quote