View Single Post
Staro 09.08.2015., 20:20   #74
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Ako misliš da bi mogao osjetiti razliku između tih procesora i na 144hz monitoru laskaš si (dakle ne pričam o side by side benchu, pa da buljiš u brojke, nego real feel tokom gaminga). Eventualno taj gta V kad je fps sub 60 (pogotovo za fx)

https://www.youtube.com/watch?v=yWEpIwNDeCA

Tu je još razlika drastična tj. dupla za osjetit (60 fps i cca 120 fps), i "average gamer" nije imao pojma na čem je. A ovo tipa 85fps vs 95fps kao što bude u tom linku nebi ni ovaj linus osjetio...

Što se tiče ovog drugog 0.02% gamera sa steama ima 4K, te se btw porastom rezolucije smanjuje razlika između procesora. Ljude koji imaju 980Ti, titan x možeš ziher nabrojati na prste jedne ruke u hr, a i za njih je ta razlika skylake vs ostali nebitna, jer pretpostavljam kad imaju takve stvari ziher nisu na pentiumu četvorci
Prvo ovo
https://m.reddit.com/r/askscience/co...n_the_eye_see/

Ako vjeruješ da je 144Hz glupost uputi se sa 144Hz monitorom sa UFO test site.Razlika će biti vidljiva.

Ne nekažem da je 60Fps loše naprotiv to je super.

Najveća prednost 144Hz monitora je to što je input lag minimalan.
Slobodno mi možeš pojasnit Benq monitore 144Hz na CS:GO natjecanjima.
Čini mi se da ovom forumu je većina AMDovaca i naravno nemam ništa protiv njih.

Ali najviše na živce mi ide to što ta većina uvik nešto brani AMD i uvik tuku i govore gluposti i nikad konstruktivne rasprave.

Tako je bilo za Fury sa driverima.

Ako misliš da sam Intel fanboy prevario si se.Očekujem da AMD sa zenom potuče bar Haswella ako ne i Skylakea jer ovo sranje sa samo 5% poboljšanja od novog Intel proca je stvarno smeće.

Dosad sam složio frendovima dvije AMD konfe i super su i neck to neck su s i5icama.
__________________
Pošten trgovac:
1,2,

Zadnje izmijenjeno od: Karlo666. 09.08.2015. u 20:29.
Karlo666 je online   Reply With Quote