View Single Post
Staro 19.03.2018., 16:05   #387
bixsy the king
Premium
Moj komp
 
bixsy the king's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hercegovac
Postovi: 958
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
meni nepada napamet dat moj sendi. kuca od prvog dana na 4500. prede. nema toga sta ne pokrece na 1080p ko sto kazes.
cisti marketing. za 4k neznam, i ne zelim znat LOL
Potpis ko kuća !
Stvarno ne bih ništa rekao ljudima koji konstantno ulažu u novije konfe zbog posla jer žive i zarađuje preko kompa. Ali kad mi neko kaže da je ivy mrtav...ccc...proljev dobijem! Da je tak onda ni ja ne bi vozio ovu konfu...a bez problema zadovoljava sve moje svrhe i odradi gaming bez problema.

Malo OT...najjači su mi ovi majneri...svi bi zarađivali bez krampa i motike...samo da lova kapa. A kad dođe račun za struju,pa se malo poremeti tržište kriptovaluta onda se zgledaju gdje je isplativost...no dobro svako ima svoju viziju ulaganja u hardver...bitno da se ne može kupit pristojna grafa za realnu cijenu...

Matt@

Moja preporuka ti je da probaš izvuć iz 3570k koliko možeš i ostani na ivy-u jer će on trajat još dugo...ako ne ide baš ništa na ovoj ploči koju imaš onda pikni tu asusicu jer sam imao takvu...dovoljno da cpu oguliš do jaja.

geronimo_2@

Evo moj 2500k kuca na 4500 pri 1.28v...nema problema sa pregrijavanjem i praši pošteno sve novije naslove.
bixsy the king je offline   Reply With Quote