View Single Post
Staro 19.08.2016., 08:56   #37
sivonja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Pula
Postovi: 101
Copy paste sa Grososhop grupe, da ne spamamo tamo. Redmi 3S.

Citiraj:
Autor Ico_Zg Pregled postova
Naravno, odmah sam ga testirao sa prekrivanjem senzora.. Upalim kameru na danjem svjetlu i prekrijem senzor, na ekranu stisnem opciju za prebacivanje između prednje i stražnje kamere, nekada je dovoljno prebaciti samo jednom a nekada par puta ali prije ili kasnije javi grešku - Can't connect to the camera - camera isn't responding. Na svjetlu i bez prekrivanja senzora mogu prebaciti i 30 puta između prednje i stražnje kamera i nema greške..

Večeras sam ga testirao u polumraku sobe gdje samo TV radi i odmah mi se smrzava kod fotkanja ili prebacivanja između kamera. Nakon toga sam ga potpuno isključio na 5 minuta, upalim ga ponovno i probam u mraku 10-ak puta prebaciti sa jedne kamere na drugu i radi.. Pet minuta kasnije opet ne radi.

Kroz par dana bi mi treba stići još jedan naručeni Redmi 3S pa ću probati njega testirati na isti način i uvjetima pa vidjeti kako se ponaša, ovaj će najvjerojatnije morati na servis..
Ponukan tvojim opisom probao sam isto na svom 3S i mogu ti reći da se jednako ponaša, greška Can't connect to the camera. Gore je aktualni Global Stable V7.5.8.0.MALMIDE, a mob sam pred sat vremena tvornički resetirao (previše sam prčkao po Permission postavkama te tako dobio stalno rušenje dialera).

Nevezano, nakon tog reseta a i kod prvog pokretanja nakon fleša roma također je bacio grešku Launcher not responding, na istom mjestu, u trenutku nakon povezivanja na WiFi.
sivonja je offline   Reply With Quote