Tema: Iskon
View Single Post
Staro 08.12.2014., 13:37   #1548
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Od potpisivanja ugovora, trebalo je nekih 10 dana da majstor dođe. Dan kad je usluga došla, ujutro sam bio bez telefona jedno sat i pol (majstor je rekao da tako mora biti). On je došao kasnije i trebalo mu je jedno sat vremena da sve naštima jer u početku nisam imao VDSL signal. Morao je zvati nekog na centralu da to prebaci.
Lik je bio ok. Zove se Dragan, visok, duge kose i s naočalama. Zyxel kojeg mi je stavio radio i sa ADSL-om i VDSL-om. Ako LEDica svijetli zeleno ili narančasto, onda je VDSL, a ako je crvena onda ADSL.
Ulazak u sam modem i vršenje promjena u njemu (npr. reset) je sporije nego na SpeedTouchu.
Bilo je i malih problema jer sam u jednom trenutku ostao i bez neta i bez telefona, a daljinski reset nije pomogao. Rješenje je bilo jednostavno - ubodeš nešto tanko u Reset rupu i napraviš hard reset.
Trenutno imam problem da mi ne prikazuje Caller ID već samo napiše 'Out of Area' na ekranu telefona.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote