View Single Post
Staro 19.01.2011., 23:12   #33
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,973
AdFree Android - sprečava oglase kompletno u mobitelu - zahtjeva root
Barcode Scanner - skenira bar kodove i QR kodove te izbacuje rezultate/linkove
Launcher Pro - alternativni launcher, po mnogima najbolji, pogotovo ako je "Plus" verzija (plaća se). Ima svoje widgete poput Facebook, Twitter i People widgeta koji direktno na ekran prikazuju live feed tih mreža dok u People widget ubacujete svoje prijatelje koje najčešće birate pa imate "slikoviti speed dial"
Kik Messenger - dopisivanje preko interneta, podržava samo Android i iOS uređaje. Lijepo izgleda i funkcionira odlično.
Whatsapp - dopisivanje preko neta, podržava više vrsta OS-ova od Kik-a
MarketEnabler - lažira podatke da market misli da ste na nekom drugom provideru, omogućujući vam da skidate aplikacije koje inače ne bi mogli i vidite/plaćate aplikacije koje se mogu kupovati
MyPhoneExplorer - instalirati client na PC-u i aplikaciju na mobitelu, povezuje jedno i drugo bilo preko kabela ili preko wifi-ja, sinhroniziranje kontakata, prebacivanje fajlova, daljinsko upravljanje mobitelom, itd. - must have
NoLED - ako vam dođe poruka/email/propušten poziv/nešto drugo, izbaci ikonicu na zaslonu mobitela dok je u standby-ju. Možete mijenjati ikone, opcije, itd.
ooVoo - meni osobno najbolji messenger koji podržava i video pozive, bolji od skypea, fringa, itd. Kvaliteta zvuka i slike vrhunska
ROM Manager - zahtjeva root, nezaobilazna aplikacija za kompletni backup mobitela. Backupira kompletno sve stvarajući sistemski image na sd kartici.
Shazam - snima pjesmu koja svira oko vas te prikazuje ime te daje mogućnost pretrage na youtubu, itd.
Simple FBook Chat - free facebook chat aplikacija, u kombinaciji sa Adfree Androidom izgleda kao Pro verzija
Teamviewer - najbolja aplikacija za upravljanje računalom preko mobitela (zahtjeva istoimeni client na PC-u)
Titanium Backup - najbolji backup program, zahtjeva root, dozvoljava kompletno backupiranje podataka i aplikacija (ne i OS-a! To Rom Manager radi), preporučujem Pro verziju koja se plaća jer dozvoljava puno više.
Neo-ST je offline   Reply With Quote