View Single Post
Staro 07.12.2010., 11:27   #63
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Tele2 Među nama.
0kn prema Tele, 0,69 prema ostalima, 0,29 SMS, 0,99 MMS, 1kn/MB, 0,25 uspostava, 15sek i 1kB obračunska jedinica.

Sada ne znam da li bi prešao na Bonbon:
0kn prema Bonbon, 0,70 prema ostalima, 0,20 SMS, 0,70 MMS, 0,70/MB, 0kn uspostava poziva, 60sek i 100kB obračunska jedinica.

Doduše na Tele2 se mora nadoplatiti svaki mjesec 100kn ili se u protivnom prebacuje na osnovnu (nepovoljniju) tarifu. GPRS me ne smeta, više me smeta prebacivanje s ručnog T-mobile signala na Tele2 kada se pokaže potreba za netom, a u blizini nema WLAN-a ili recimo kada odlaskom u Zagreb budem „ugašen“ sat vremena prije nego skužim da moram prebaciti na automatsko biranje mreže. Dakle net bi koristio samo za mailove pa brzina nije toliko bitna, ali obračunska jedinica je pošto su oni daleko od 100kb.
I što mi je na kraju bolje uzeti? Tomato ne dolazi u obzir jer ne mislim samo razgovarati, a i gade mi se s onim reklamama + time što su pod Vip-om, a Vip otpada samim time što je Vip + što je preskup.

S Bonbona se ne može besplatno zvati ostatak T-mobilea, no mogu li oni zvati Bonbon ako imaju besplatno prema T-mobileu?
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote