View Single Post
Staro 11.10.2006., 09:26   #88
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
1. Jel igra mora baš bit original ili možda mogu nabavit "rabljenu" od nekog bivšeg igrača pa koristit njegov acc?
Paske: Možeš i kupiti acc od nekoga sa likom. Međutim to NEBIH preporučio jerbo je 1. skupo ( obićno 1500+ Kn ovisno o opremi ) i 2. preskačeš izuzetno zabavan dio igre - skoro pa cijelu igru.
Ako se ne varam igra je trenutno u Algoritmu 169,00 Kn, pa i nije skupo Topla je preporuka kupiti i pre paid bon.

2. Uskoro izlazi nastavak, da ga čekam ili da kupim original?
Paske: Nebi bilo loše kupiti ekspanziju - jerbo predstavlja 2 nove rase s kojima se počinje od lvl-a 1. Međutim nije neophodno. Slobodno kupi original i uživaj

3. Patchevi če mi se sami skinut i instalirat kad prvi put pokrenem igru ili se negdje moraju tražit?
Paske: Da patchevi će se sami skinuti, ali Blizz koristi Torrent sa Blizz klijentom koji je bolno spor. Googlo sam za normalan download 1.0 - 1.12.1 patch, ali ga nema. Tako da ne preostaje ništa nego se strpiti dok se sve ne skine ...

4. Jel moguće da se lik u igri zbrejka ak npr pukne veza ili ostanem bez struje dok sam u igri?
Paske:Lik ti ostane tame gdje si ga ostavio kad je veza pukla. Ako si u tom trenutku bio u borbi - lik je mrtav, ali samo se došečeš do tijel i rezaš. U WoW-u nema neka kazna za smrt

5. Gdje da nađem server na kojem ima puno naših igrača?
Paske: Ima nas na više servera. Međutim većina nas je max lvl i izuzetno dobro opremljeni. Tako da nemožeš sa nama igrati - jerbo imamo druge interese. TOPLO preporučam - recomended servere. Naime kad se prvi put ulogiraš - pokaže se lista servera. Uzmi neki recommended - jerbo su to friški serveri i nema veliki broj high lvl igrača. Što znaći da češ lakše naći ekipu za questove u kojima je neophodna grupa.

6. Jel se moram odmah priključit u neki guild ili mogu solirat?
Paske: Možeš solirati. Guild će ti trebati kasnije u end game. Iako je daleko zabavnije igrati u gildi, polako češ i do toga doći ...

7. Koliko prometa skida igra po satu?
Paske:U početku par Mb.Kasnije u end game nešto više - ali nemoj oko toga za sada brinuti

8. Ako izaberem horde to znači da napadam samo saveznike ili mogu ubit i nekog iz hordi ako me fakat ispizdi....tj jel ću dobit možda neke - bodove?
Paske: U početku nečeš klati nikoga iz druge frakcije Trebaš prvo naučiti kako se igra - pa dignuti se do lvl 25+ i onda tek dolaziš do prvoh questova u CONTESTED area.

Eh sad - postoje PVE realms ( server ) na njemu sam biraš dali si spreman za PVP borbu ili samo želiš sam šetati okolo i u miru questove rješavati.

PVP realms - nema pravila ! LvL60 slobodno kolje lvl 12 lika i ti možeš doma plakati mami

Oba načina igre su zabavni, meni je osobno interesantnije PVP, ali može biti frustrajuće za friške igrače koji pokušavaju questati,a dođe im druga frakcija i pokolje ih ^^

Nadalje - možeš klati ( za "bodove" ) samo drugu frakciju. Sa svojom frakcijom možeš duel. Nitko ne umire, ali se vidi tko je gazda


* Nadam se da ti je ovo pomoglo


EDIT: http://www.wow-europe.com/en/
Offical stranica sa gro informacija - samo treba kopati
Na forumima može pisati samo onaj sa original igrom. Svi mogu čitati ...
Paske je offline   Reply With Quote