View Single Post
Staro 04.03.2018., 18:34   #56
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 908
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Nisam u životu kupio EA igru, samo da se zna.
Ali to te ne sprječava da dođeš ovdje sa satima u xfireu sa nebitnim igrama za ovu temu i soliš pamet

Citiraj:
Autor newyxX Pregled postova
To sto igru kupite, odigrate par sati, ugasite i onda po njoj serete jer je losa, a to nije dovoljno bilo cuti od nezadovoljne mase, e to je samo dokaz vaseg idiotizma. Promjene nece biti dok god parica bude dolazila, a nazivati ostale igre djecjim gluparijama necu niti komentirati, vise je salty od mrtvog mora, uz duzno postovanje kolega.
Ne znam gdje si to isčitao, ali svaka igra za koju sam dao svoj teško stečen novac je igrana. Ne kupujem kao neki ''kolekcionari'' svaki kurac čim izađe samo da je steam library velik.

Jasno da neće zato i idu u smjeru kojem idu, poglupi i prodaj širokoj masi i to im najbolje ide, ali obilo se o glavu na star warsu bf, nadam se da bude uskoro i na ovome.

Možda malo ružan naziv, ali kako nazvati cartonish mincraft upgrade s pubg kopiranim elemntima, random mehanikom i fraj cijenom?

Overwatch je bar koliko god bio cartonish zahtjevna i taktički orijentirana igra, dok je fortnite pošast samo prikaz koliko zapravo casual igre dominaraju i koliko ekipe koje je neki dan došlo s angry birdsa sad glumi pro gamere po fortniteu oprosti ako si se uvrijedio ali ne mogu shvatiti ozbiljno nekog tko pridaje važnost tom fortniteu. Probao jesam nekih 10 sati vidjet šta to je...ma ruganje, pa kao da imaš neku igru, ono sa strane dok igraš nešto zahtjevniije.

no dobro, dosta off, kažem čeka se reveal

Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Ja sam valjda endem onda
Meni je za promjenu od svih lock on s.anja u bf4 i dosade nakon milijun sati nebalansiranog rejpanja sveg na zemlji iz aviona i helića u bf3, bf1 zapravo odlična igra.
Kao prvo, tehnički daleko najbolji bf, kao drugo, gameplay na infantry based mapama je odličan i zanimljiv, pogotovo u frontlines modu ili operations na npr achi babi.
Da ovdašnja ekipa nije tako tvrdoglava i nedokazana, achi baba bi mogla bez imalo problema zamijenit jedan valparaiso. Da ima loših mapa, ima, u kojem bf-u ih nema, ali da ima odličnih mapa i napetih rundi, ima dakako. Balans oružja je sada odličan, sve ima svoj smisao i svrhu.

Nadam se da će ovaj najvjerovatnije ww2 setupiran bf2018 nastavit tim putem s tehničke strane i strane igrivosti, bez bullshita sa superiornošću aviona i helića kao u bf1 ili tenkova u bf4.
Još ja geldam di si ti, a ti rokaš bf1? jel ostal cijela ekipa ili se rasipala ko naša?
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote