View Single Post
Staro 09.09.2010., 15:11   #126
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor Hamm Pregled postova
180? Da ti nisi glavom i bradom Dino Mehmeda Mujkić?

a) izbaci masno (masna hrana kao takva, ulja bezvezna, čipseve, majoneza, vrhnja, kajamake i ostala sranja..sve je to fino ali imaš 180kg)
b) izbaci gazirane sokove (hrpa šećera)
c) počni jesti zdravu hranu (riba, povrće, piletina, govedina..bilo bi ok ako možeš jesti kuhanog mesa)

Probaj sa dugim šetnjama ako ih možeš izdržati. Imho zaboravi teretanu i odi plivati.

Ja sam s gore navedenim (uz povremen iznimke) izgubio 9kg u dva mjeseca (što više imaš to više i lakše ide dolje). Nemoj se zeznuti i baciit se na neko gladovanje jer ćeš se uništiti i ako prenaglo smršaviš dobit ćeš pregaču od kože pa si opet nećeš tukija vidjeti.

Polako i pametno!

p.s zaboravi tablete, čajeve, topim-mast-ko-čvarke preparate. Ključ je promjena prehrane i fizička aktivnost. To dvoje ti mora postati stil života.
Potpis debeli na quotano

S time da dodajem da je kljucno da se ne izgladnjuješ, ali umjereno jesti definitivno. Ja sam skinuo 10 kila u 3 mj. na šemu gore, ali prebrzo pa sada imam mlohav trbuh Mada ide to sve dolje bez beda. Imao sam 85 kila na 178 visine, sada imam 70 kila i full sam smrsavio(imao sam nekakvih sporednih problema pa je i to uvijet bio), ugl., nije teško, treba bit karakter i nitko nekaze da nemozes imati iznimku, ali opet treba imati cilj nekakav. Ja inače mogu dobit 5 kila u dva tjedna, to je valjda genetika, nemam dume...

Vježbanje je čisti zgibovi lagani, sklekovi i to je to. Hodanje, trčanje laganije, preskakanje užeta za početak...a plivanje, to je bomba već.

p.s. nemojte visiti na temi od žderonja, jer otvara apetit
Halos je offline   Reply With Quote