View Single Post
Staro 18.10.2009., 21:00   #80
Apacer ft Bozja
Baja!
Moj komp
 
Apacer ft Bozja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak
Postovi: 761
Pozdrav.
Nisam mislio da ce se ikada javljati na ovaj topic, ali moram
Naime, sinoc sam se potukao sa jednim likom ispred diska, i privela nas je policija, mene je odvela krim policija, a njega marica. I odveli su me u postaju oko 3 ujutro, i pustili su me jutros u 10h. I pitao sam ja policajce tamo hocu li dobiti kakvu kaznu, oni su rekli da ce neki prekrsajni sud odluciti o tome, e sada mene zanima da li itko ima iskustva sa time? Koliku kaznu mogu ocekivati? I ono meni najbitnije, kako se uskoro planiram zaposliti u jednu veliku tvrtku, da li ce se meni pisati kakav dosje, i hocu li moci izvaditi onu potvrdu o nekaznjavanju, odnosno hoce li to pisati tamo?
Dobio sam neke papire od policije, i doktora, i vidim da me terete za remecenje javnog reda i mira, pa neznam koliko je to ozbiljan prekrsaj, ako me razumijete
Hvala svima na odgovorima
EDIT: I da, napuhao sam 0,7 promila, pa ako i to mozda sta znaci Te, neznam da li smijem uopce reci da sam dobio i par udaraca od krimovaca, uglavnom raskrvarili su mi uho, pametnjakovici su me samo po glavi lupali. Ali neznam bas koliko mi je to pametno uopce govoriti da ne bi jos veci belaj napravio

Zadnje izmijenjeno od: Apacer ft Bozja. 18.10.2009. u 21:10.
Apacer ft Bozja je offline   Reply With Quote