View Single Post
Staro 14.05.2006., 11:59   #17
AC Thunder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: InTheAir
Postovi: 206
Citiraj:
Autor Ladybug
Ma već mjesecima imam 'registrirani' ZA i Adaware i Spybot, i sve na stealthu i sve držim na uzici updejtano i what not, i nikakvih problema.
Da OK, ali AV soft= AntiVirus software npr. Avast ili AVG ili BitDefender

Inace ako "pametno" surfas netreba ti niti puno zastite, tako da ti anti-spyW programi gotovo nista i nemaju za blokirat pa ti se cini kako imas super zasticeno racunalo.

I sada dolazimo do problema...

Citiraj:
Autor Ladybug
Al komp koristi i moj buraz, koji je (ne bi vjerovao) manje internetski obrazovan od mene pa samo klika OK Ok, i ne bih se čudila da je on neš zmrdo. Al, naravno, ne isključujem da sam i ja kriva, jer nema dana da neš ne prčkam po kompu...
Znaci imamo neobuzdano i totalno nekritičko divljanje webom potaknuto hormonalnim vulkanima tvog mladjeg brata (?), potpomognuto sa tvojom post-pubertetskom dosadom i avanturističkim duhom (da, da jako je zanimljivo kopati po dubokim ponorima tehnologijske nesavrsenosti windoza i pratece softverske skalamerije).

E tu ti nemre niko pomoc, osim mozda: bratu najdi curu, a ti se uclani u neku speleolosku grupicu mladih istrazivaca.: evil :

Ma salim se, samo hrabro naprijed, nije bas tako strasno, ljudi su malo paranoicni glede sigurnosti, razmisli, kaj ti se moze strasno desit (?), ak vec imas nekih vaznih stvari na racunalu napravi si kopiju istih i to je to.

Mozes to i gledat s druge strane sto vise problema to vise truda i sakupljenog znanja u rjesavanju problema, jednostavno - ucenje na greskama.
AC Thunder je offline   Reply With Quote