Tema: Dead Space 2
View Single Post
Staro 23.12.2010., 14:31   #33
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
nemam konzolu doma (tj imam super nintendo kojeg sam dobio prije 13g ^^)

pc gejmer sam kojih 14g

samo gledam kako idu trendovi
sve manje i manje igara se porta na PC, tj razvija usporedno za sve 4 platforme

bunim se oko dosta toga sta izdavaci rade danas, ali nikad mi nije palo oko demoa
mislim da nemaju vise svrhu danas u doba torrenta kad prije nabavis full igru nego ona izadje na trziste, i tako ju mozes cijelu isprobati..
pa, ja se igram malo duže.

naravno da postoje puno veći problemi od izostanka demoa (recimo, multiplatformski pristup je sam po sebi katastrofa - jasno je kao dan da će se ići u korist platformi od koje imaju najveći profit) ali:
demoi imaju smisla za one koji misle igru nabaviti legalno - ako ga nema, ne znaš na čemu si. recimo, da nije bilo bete novog MoH, kupio bih ga i gadno se prešao; s druge strane, Batman AA je nakon odigranog početnog levela odmah dobio preorder - a bio sam vrlo skeptičan.
ono što me ovdje smeta je da, iako se radi o istoj igri, za koju očekuju novce i od konzola i od PCa, mi ne možemo dobiti priliku isprobati (legalno) prije kupnje; i to još ovako, bez ikakvog razloga, samo: nema za PC, screw you guys.
nije prvi ni zadnji put, znam, niti će moj komentar nešto značiti, ali hej - komentiram.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote