View Single Post
Staro 06.01.2014., 11:31   #2
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Što se tiće Rfactora 2 , to mi je nepoznanica , imam original ali ne znam što s njime...... zajeb totalni.
Rf1 i neki mod kao ctdp 2005 je fantastičan osječaj vožnje, onda je bilo i par modova kao historix i onda još neki sa modernim autima koji su imali zbilja ok osječaj i sa prijateljima online su bili zakon....
a dvica je trebala biti revolucija sa poboljšanim svakim segmentom igre.

Realnu deformaciju i trošenje guma, dinamičke temperature staze na određenim djelovima, repozicioniranje lokvi na udubljenim djelovima staze, hlađenje guma kad prelazite preko lokve , sušenje staze na trkačoj putanji, dinamičke sjene,
bolju grafiku, itd itd. Sto stvari, a na kraju dana ne znam što je gore od toga ispalo. I onda Rf1 je imao odličan osječaj za moj volan , dok se ovo totalno čudno ponaša neovisno o postavkama.....

Assetto sam probao i baš to osječaj vožnje je odličan, auti koje su mislili napraviti su mi super, staze su dobre, sve je ok , ali totalno fali sadržaja zasad nema doslovno ništa , ni auta ni staza ni ai ni ništa....

Znaći ovo što su rekli da će napraviti je super zbilja, i sudeći po tome što su dosada napravili će i biti ali jednostavno mislim da će cijela biti gotovo do 2015.
Michel je offline   Reply With Quote