Tema: Košarka
View Single Post
Staro 05.09.2014., 15:09   #60
mighty
Premium
Moj komp
 
mighty's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 515
opravdane kritite mogu doći samo od ljudi iz struke kojom se on bavi, sumnjam da smo i ti i ja i ostalih 4 000 000 već navedenih "izbornika" objektivni kritičari...

jednog antu tomića ne može ni 100 repeša natjerati na veću agresivnost u svim segmentima igre kad čovjek to nema u sebi, ali ima 10 drugih stvari koje su dobre i sumnjam da to repeša nije u stanju prepoznati...

djelomično se slažem s ovim dijelom o iluzijama, ali bilo tko tko imalo prati ovaj sport je svjestan da se tu mora poklopiti još bezbroj drugih stvari da bi sve funkcioniralo kako spada... sjeti se samo kako su na prošlom prvenstvu u sloveniji na startu svi dežurni "kritičari" (pa i ja sam nakon tijesne pobjede protiv gruzije) otpisali te momke pa znamo svi kako je to završilo... nekako se duboko u sebi nadam i vjerujem da su i medijski napisi o raspadu tima i traženju repešine ostavke aktivirali taj neki okidač kod momaka da pokažu određenu dozu inata i da imaju više povjerenja u same sebe i ostale suigrače...

EDIT: te informacije o slušanju budnica i thomspona su došle od istih onih koji su prenijeli "vijest" o pobuni tako da tome ne bih davao previše važnosti... inteligentnih pojedinaca sigurno imamo, ali teško je očekivati i od čitavog kolektiva da bude takav...

Zadnje izmijenjeno od: mighty. 05.09.2014. u 15:22.
mighty je offline   Reply With Quote